I miejsce Zuzanny Lewińskiej w III Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół nas…”

W dniu 3 czerwca 2014 roku w Publicznym Przedszkolu w Studzieńcu został zorganizowany konkurs plastyczny „Świat wokół nas, a tegoroczne hasło brzmiało „Łąka i jej mieszkańcy”. Udział w nim wzięło 15 dzieci z oddziałów przedszkolnych szkół podlegających Gminie Sierpc oraz z przedszkola w Studzieńcu.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań plastycznych i promowanie uzdolnionych dzieci, kształtowanie postawy twórczej wobec siebie i świata, integrowanie przedszkolaków z różnych placówek. Uczestnicy konkursu wykonywali indywidualnie prace plastyczne wykorzystując farby plakatowe.

Jury miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców, dlatego wybrano trzy najciekawsze prace, które zajęły pierwsze miejsca. Wśród trójki nagrodzonych była Zuzia Lewińska uczęszczająca do naszego oddziału przedszkolnego.