Festyn „Z nami bezpieczniej”

29 maja 2012r. nasza szkoła brała udział w VI Festynie Rekreacyjno – Sportowym „Z Nami Bezpieczniej” zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Sierpcu  z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

 

Festyn poprzedzony był konkursem na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wiedzy o policji oraz konkursem w zakresie udzielania pierwszej pomocy. W konkursie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym uczeń klasy V Piotr Relidziński zajął II miejsce, a uczennica klasy IV Milena Dyja – V miejsce.

W ramach festynu na płycie stadionu rozegrane zostały następujące konkurencje sportowe: hydronetka, rzut do celu, slalom między tyczkami i tor przeszkód. W konkurencji „tor przeszkód” nasza drużyna w składzie: Kacprzak Natalia, Kosiorek Łukasz, Jęczarek Patryk i Kosiorek Zbigniew zajęła IV miejsce.

Zwycięzcy konkursu i konkurencji sportowych otrzymali okolicznościowe dyplomy i  nagrody ufun