Rajd rowerowy do Żurawina z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Serce-Sercu z Ligowa.

Udział w imprezie brali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mochowie, Ligowie, Ostrowach i Mysłakówku. Uczestnicy mieli okazję do zapoznania się, integrowania, oraz wykazania umiejętnościami sportowymi. Nasi chłopcy trzykrotnie zajęli I miejsce w konkurencjach: bieg na nartach, skoki w worku i przepychaniu tarczą, zaś dwukrotnie zajęli II miejsce w przeciąganiu liny i turlaniu piłki. We wszystkich konkurencjach nasi sportowcy bardzo się angażowali i nie zapominali o zasadach fair play.

Organizatorzy zaś nie zapomnieli o naszych „pustych brzuszkachJ”, gdyż mogliśmy skosztować waty cukrowej, lodów czy upiec na ognisku kiełbaski. Dzieciaki wróciły późnym wieczorem troszkę zmęczone, ale za to bardzo zadowolone.