Festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca

27 maja 2015 roku na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny połączony z Dniem Matki i Dniem Ojca. Rozpoczynając festyn pani dyrektor powitała zgromadzonych gości, nauczycieli i całą społeczność szkolną. Następnie uczniowie zaprezentowali przygotowana z tej okazji część artystyczną poświęconą rodzinie. Na zakończenie programu artystycznego wręczono rodzicom karty z życzeniami śpiewając „Cudownych rodziców mam”.

Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Na rodziców i uczniów czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się: dmuchana zjeżdżalnia i dmuchany zamek. Można było obejrzeć również pokaz sztuk walki w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Sierpcu. Wielkim powodzeniem cieszył się popcorn, kiełbaski z grilla, napoje oraz chleb ze smalcem i ogórkiem.

Nie zabrakło emocji sportowych. Rozegrano mecz piłki siatkowej rodzice kontra uczniowie. Wygrali, wiadomo – uczniowie.

Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy rodziców, sponsorów i nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim.